Image

Nazywam się Paweł Patynowski. Mieszkam w Kaliszu, najstarszym mieście w Polsce. Wykonuję strony internetowe, zajmuję się hostingiem stron i wszystkim co ze stronami jest związane.

Po pracy, która to jest również moją pasją zajmuję się innymi pasjami: fotografią, autorskim vlogiem, malarstwem (szczególnie ikonami)

Od 2000 roku posiadałem własny serwer internetowy, zlokalizowany w dwupokojowym mieszkaniu, który służył również jako półka na książki (dziś  to już  przeszłość - nasze serwery znajdują się w kluczowych węzłach internetowych w Polsce i na świecie). Od tego momentu strony internetowe w większym lub mniejszym stopniu gościły na moim pulpicie komputera jako sposób na wyrażenie siebie i danie siebie innym. Każda strona to niejako autorski sposób patrzenia na świat.

 

Od 20 lat moje zainteresowania skupiają się na szeroko rozumianych rozwiązaniach internetowych.

W ich obszarze są oczywiście również strony internetowe, które tworzę w oparciu o nowoczesne systemy zarządzania treścią oraz własne rozwiązania. Pierwszą stronę internetową zrobiłem w 1998 roku korzystając z serwera polbox, a sama strona dotyczyła kolekcjonowania fajek drewnianych. 

Od blisko 30 lat zajmuję się zawodowo informatyką i grafiką.  

Zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Twitterze: http://twitter.com/ppatynowski
Jestem obecny również na instagramie: http://instagram.com/ppatynowski
Zapraszam na mój ewangelizacyjny profil na facebooku pod adresem: http://facebook.com/narodzeni
Zapraszam Cię do najstarszego kaliskiego barbera, tam również bardzo często możesz mnie spotkać: http://www.rokmen.kalisz.pl
©2021 Paweł Patynowski. All Rights Reserved.

Search